Kurtka jeansowa plus spodnie z jeansu - czy to dobre połączenie?

Kurtka jeansowa plus spodnie z jeansu - czy to dobre połączenie?

Jeans to materiał, który nie wychodzi z mody od wielu lat. Takie ubrania są chętnie wybierane przede wszystkim z uwagi na wytrzymałość. Nawet po wielu praniach takie spodnie czy kurtka nie tracą swojego atrakcyjnego wyglądu. Oprócz tego mogą być bazą do wielu stylizacji. Niektórzy zastanawiają się, czy dobrym połączeniem jest stworzenie stylizacji, która będzie się składała z jeansu i katany. Czy jeansowy total look to outfit, na który warto postawić?

Jeansowy total look u kobiet

Tworząc stylizacje, warto pamiętać o zachowaniu umiaru. Jednak są pewne wyjątki, które rządzą się swoimi prawami. Mowa tutaj między innymi o jeansowym total looku. Taki ubiór będzie świetnym pomysłem, jeśli chodzi o panie. Outfit zdobył popularność na początku XXI wieku, kiedy Britney Spears wystąpiła na czerwonym dywanie 28. gali rozdania American Music Awards w jeansowej sukience, do której dobrała efektowną damską kurtkę jeansową. Od tego czasu kobiety chętnie wybierają takie rozwiązania. Połączenie jeansów Wrangler czy Levi’s z kataną to stylizacja, która z pewnością pozwoli wyróżnić się z tłumu. Outfit sprawdzi się przede wszystkim na luźniejsze wyjścia.

A co z jeansowymi stylizacjami u mężczyzn?

Nie tylko panie mają jeansowe ubrania w swojej szafie. Jeansy męskie Wrangler, Lee czy Mustang to must have w garderobie panów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawiać je z kurtką z tego samego materiału. W zależności od upodobań można z nich stworzyć elegancką albo casualową stylizację. Wszystko zależy od tego, czy mężczyzna zestawi je z koszulą, czy może z bluzą z kapturem albo ze swetrem.

Chcąc jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu, można na przykład połączyć jaśniejsze spodnie z ciemniejszą kurtką lub odwrotnie. Jeansowy total look sprawdzi się o każdej porze roku. W sklepach można znaleźć bowiem męskie kurtki jeansowe Lee lub Wrangler z futerkiem, dzięki czemu będą odpowiednie na mroźne dni. Stylizacje z jeansu są proste, a jednocześnie efektowne, dlatego nie należy się obawiać, że takie połączenie będzie przesadzone.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December